Home Trainingen Workshop ‘Het leiden van een (centrale) cliëntenraad (onafhankelijk) Voorzitter)’

Workshop ‘Het leiden van een (centrale) cliëntenraad (onafhankelijk) Voorzitter)’

Het voorzitten van een cliëntenraad lijkt vaak gemakkelijker dan het is. Soms lijkt een cliëntenraad op een kruiwagen met kikkers: hoe houd je ze allemaal binnen? Jouw taak is ook om te zorgen voor focus binnen de raad: het uitvoeren van de medezeggenschap. En dan het liefst ook nog in een prettige sfeer en met goed contact met de raad van bestuur of de directie.

Deze workshop is op aanvraag. Gebruik hiervoor de knop ‘inschrijven’.

In deze workshop:

  • Verkennen we de taak en rol van de voorzitter in relatie tot de taken en rollen van de andere leden van de cliëntenraad
  • Kijken we naar hoe je als voorzitter de communicatie met Raad van Bestuur of directie goed kunt laten verlopen
  • Kijken we naar effectief en efficiënt vergaderen
  • Maak je een kort plan van aanpak voor veranderingen die je de komende tijd gaat doorvoeren.

Eén dagdeel.

(Onafhankelijk) (Beginnend) Voorzitter van een (centrale) cliëntenraad, ondernemingsraad, familieraad etc.

Hans van Dinteren kan (tijdelijk) begeleiden bij het vergaderen. NCZ kan ook voor een (tijdelijk en onafhankelijk) voorzitter zorgen.

Op aanvraag.

Inschrijven

Workshop 'Het leiden van een (centrale) cliëntenraad (onafhankelijk) Voorzitter)'
Available Tickets: Onbeperkt
Het Workshop 'Het leiden van een (centrale) cliëntenraad (onafhankelijk) Voorzitter)' ticket is uitverkocht. Je kunt een ander ticket of een andere datum proberen.

Datum

05 okt 2023 - 05 apr 2024

Locatie

Op de eigen locatie
Categorie
INSCHRIJVEN
QR code

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *