Aanmelden kan nog: 25 mei 2022 | Jaarbeurs Utrecht | Data Driven Healthcare Congres

 

Netwerkcongres over digitale gegevensuitwisseling in de zorg (gratis)

Data en data gedreven technologieën staan steeds vaker aan de basis van beslissingen en handelingen in de gezondheidszorg. De beschikbaarheid van medische gegevens en digitale gegevensuitwisseling in de zorg is daarbij essentieel. Zorgprofessionals kunnen hierdoor betere zorg verlenen en patiënten krijgen meer regie over hun eigen gezondheid.

Op 25 mei a.s. informeren wij je graag over Digitale Gegevensuitwisseling in de zorg tijdens het netwerkcongres Data Driven Healthcare in de Jaarbeurs Utrecht!

Thema’s die aan bod zullen komen:

  • Gepersonaliseerde zorgpaden
  • Digitale gegevens uitwisseling in de zorg
  • Netwerkzorg

 

Bekijk hier het programma.

Download hier de folder

Aanmelden kan nog!

Het congres is gratis voor cliëntenraden die zich via NCZ inschrijven. Gebruik daarvoor de promotiecode NCZ of schrijf in via de button:

Netwerkcongres over digitale gegevensuitwisseling in de zorg (gratis)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vergelijkbare berichten

2 reacties

  1. Via deze route wil ik me graag inschrijven voor dit congres. Graag een bevestiging van ontvangst.
    Mvg mirjam vd Brand
    Coach medezeggenschap Reinier van Arkel

    1. Beste Mirjam, je kunt je inschrijven via de link onderaan het artikel. Het is een congres wat niet door NCZ wordt georganiseerd, maar wel door NCZ wordt gepubliceerd! Hartelijke groeten, Marika Biacsics

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *